*Rajono pavadinimas turi būti tikslus
Miestas
Rajonas
Kambarių sk.

  9 objektai atitiko jūsų paiešką.   Rodoma   1 - 6  
1 2 >>

         

Parduodami kotedžai Romainiuose


Miestas: Kaunas

Mikro rajonas: Šilainiai

Gatvė: Aronijų g.

Sklypo plotas: 1,6a

Bendras plotas: 87kv.m

Kambariai: 4

Kaina: 68,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Parduodami, 4 kambarių kotedžas.Likes paskutinis. Baigtumas dalinė apdaila. šildomos grindys Ia. ir visi san mazgai. plastikiniai langai stogas apšildytas 30cm vata sienos apšildytos 20cm putplasčiu laiptai vanduo ir kanalizacija - Kauno vandenys sienos tarp kaimynų išmūrytos atskirais blokais su oro tarpu ir vata išvedžiota šildimo sistema į taškus išvedžiota elektros instaliacija,signalizacija išvedžiota santechnika į taškus ištinkuotos sienos išbetonuotos ir išlygintos grindys paruoštos grindų klojimui komunikacijos-vanduo, elektra įvesta į kotedžo vidu 1aukštas: Holas, svetaine sujungta su virtuve, katiline-sandeliukas, wc; 2aukštas: Trys miegamieji kambariai, drabužinė, vonia; kiemas išklotas trinkelėmis Dvi vietos automobiliams; Kiemas su terasa.Kotedžu rajone irengtos vaiku ir sporto žaidimų aikštelės įvažiavimas uždaromas šlagbaumu. Puikus susiekimas su miestu. Taip pat turime butų su žeme ir be mažesnių kvadratūrų. 1.Butas 57kv.m IIa.46000eu 2.Butas su žeme 56kv.m 46000eu.

 

Smulkiau

 

 


Kotedžas Panemunėje,Kiškių g.


Miestas: Kaunas

Mikro rajonas: Panemunė

Gatvė: Kiškių g.

Bendras plotas: 236kv.m.

Kambariai: 4

Kaina: 135,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Panemunėje,prestižinėje vietoje,pušyne.2 san mazgai.Vonia.Svetainė 56kv.m.Kambariai 21,10,12kv.m.Ia garažas dviem mašinom,skalbykla,sandeliukas.IIa svetainė,virtuvė,san mazgas,sandėliukas,terasa..IIIa 3kambariai,vonia,terasa.38kv.m.Šildomos grindys svetainėje,san mazguose,koridoriuje.Grindys,ąžuolo parketlentės,plytelės.Sienos dažytos ir dekoruotos senovinėm plytom.Signalizacija.Dvi didelės terasos su vaizdu į pušyną.Didelis rusys.

 

Smulkiau

 

 


Parduodamas modernus namas Vytėnuose


Miestas: Kaunas

Mikro rajonas: Šilainiai

Gatvė: Nartavos g.

Sklypo plotas: 3a

Bendras plotas: 124kv.m.

Kambariai: 4

Kaina: 150,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Parduodamas modernus namas su pilna apdaila Vytėnuose.Nartavos g.16e Namo aprašymas 124 kv.m. namo planavimo principai: 1. Išlaikyti, kad ir mažesneje erdveje, bet visus esminius namo privalumus prieš buta: 2. Garažas su galimybe pasisandeliuoti dviračius, žolepjove, lauko ūkio reikmenis, ratus.- Sandėliukas- Katilinė atskirta atskiroje patalpoje, su atskiru išėjimu į sodą. 3. Virtuvė su svetaine kartu pakankamai erdvios, t.y. apie 30 kv.m. Skaičiuojant erdvę svetainė, virtuvė, holas- 37 kv.m. Atsisakius snadėliuko, erdvė padidėtų iki 38,5 kv.m. 4. Vistiek prie virtuvės įrengtas sandeliukas daiktams, valymo priemones laikyti, esant poreikiui antram šaldytuvui ir pan. (jei nereikia sandeliuką galima naikinti didinant svetaines zonas). 5. 2 aukšte tevu ir vaiku gyvenamosios zonos pilnai atskirtos, kad nebūtu diskomforto del garsų ar pan. Atskyrimas pakankamai didelis, kad vieni kitiems absoliučiai netrukdys gyvendami, niekur nėra sąlyčio per sieną. 6. Vonios kambarys pakankamai didelis su galimybe įrengti vonią + dušo kabiną ir 2 kriaukles, arba galima vietoje dušo kabinos rengti skalbimo mašiną, jei būtu noras vonioje palikti skalbyklą. 7. Šiaip skalbykla numatyta tevų miegamojo gale, kaip miksas su tevų rūbine, bet galima rūbine palikti kaip rūbine tik, o skalbykla daryti vonioje. Erdvė prie tėvų miegamojo tinkama- spa zonai, sporto salei, darbo kambariui ir pan. 8. 2 vaikų kambariai su išėjimu į terasą. 9. 1 aukšto terasa gali būti didelė, pailga apimanti abi vitrinas, gali buti mažesne tik prie išejimo dalies. 10. Langų orientacijos idealios- svetainės zona- pietinė, terasa apima visas puses nuo rytines iki vakarinės, tėvų miegamasis šiaurinis. 11. Namas su 3 arais žemės. Pilnai pakanka naudojamos zonos- terasa, poilsio zona pievutėje (šezlongams ar pan.), šašlykinei, vaikams ar gyvunėliams pažaisti, palakstyti, automobiliui pasistatyti.

 

Smulkiau

 

 


PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS NAMAS RAMUČIUOSE


Miestas: Kauno raj.

Mikro rajonas: Ramučiai

Gatvė: Arimų g.

Sklypo plotas: 16.2

Bendras plotas: 263kv.m.

Kambariai: 5

Kaina: 150,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Parduodamas pilnai įrengtas namas Ramučiuose, 263 b,pl. Išplanavimas: Ia, virtuve 17kv.m, 2 kambariai 18,20 kv.m. San mazgas, Židinys,terasa. Šildomos grindys. iš koridoriaus įėjimas į garažą. IIa.3 kambariai, san mazgas. Rusys: įrengta pirtis ,dušas ,katiline,poilsio kambarys. Įrengimas:virtuvėje ir san mazguose plytelės .šildomos grindys,kambariuose grindys parketlentės ,laiptai uosio,plastikiniai langai.šildimas dujinis ir kieto kuro katilas bei elektra. Žemė: ,sklypas 16.2a. Pilnai sutvarkytas gerbuvis ,aptvertas sklypas automatiniai vartai,kraštinis sklypas . Domintų keitimas į buta.

 

Smulkiau

 

 


Parduodamas namas Panemunėje


Miestas: Kaunas

Mikro rajonas: Panemunė

Gatvė: Laumėnu g

Sklypo plotas: 9.8

Bendras plotas: 280kv.m.

Kambariai: 5

Kaina: 200,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Gyv. namas Panemunėje, Laumėnų g. 2009 m. statybos, pagal švedišką technologiją statytas klijuoto tašo ekologiškas medinis namas, šiluminė varža (sienų 5,4, stogo 6,8). Bendras pl. 277 kv. m. , 5 kambariai, garažas 2 automobiliams. Namas ribojasi su Panemunės parku - pušynu, netoliese Kauno marios. Namas dengtas molio čerpėmis. Pilnai įrengtas, galimybė pirkti su visais baldais ir butine technika. Visos komunikacijos – vanduo artezinis gręžinys, nuotėkų valymo įrenginiai, vėdinimo sistema, vandens valymo filtrai. Labai gražiai sutvarkyta aplinka - veja, natūralaus akmens - granito įkomponavimas, kiemas išklotas trinkelėmis, dekoratyvinė tvora, automatiniai vartai, signalizacija, vaikų žaidimo aikštelė. Autonominis šildymas dujomis (suskystintų dujų rezervuaras), šildomos grindys, radiatoriai . Židinys – kapsulė pilnai apšildo visą pirmą aukštą. Didelė terasa į miško pusę. 9,8 arų žemės sklypas, aptvertas ribojasi su mišku.

 

Smulkiau

 

 


Parduodamas namas Kleboniškyje


Miestas: Kaunas

Mikro rajonas: Kleboniškis

Gatvė: Vasarvietės g.

Sklypo plotas: 12a.

Bendras plotas: 260kv.m.

Kambariai: 5

Kaina: 300,000Eur.

Būsena: Parduodamas

     

Parduodamas namas išskirtinėje vietoje,pušyne. Daugiau info tel.

 

Smulkiau

 

 


  9 objektai atitiko jūsų paiešką.   Rodoma   1 - 6  
1 2 >>